7 FB Událost

01-11-2021

Spyro Gyra + Mezzoforte: Groove Brno

Start:

20:00

Pořadatel:

Groove Brno

Cena od: 790 CZK

Koupit vstupenku

Místa předprodeje:

goout.cz

Podzimní Brno bude po roční pauze opět rozvířené funkem.🕺 Během necelého jednoho měsíce v Sono centru a Metru vystoupí interpreti z 9 zemí světa. 🌍
__________________________________________
🎫 Vstupenky:
1. kategorie – 1190,-
2. kategorie – 1090,-
3. kategorie – 990,-
4. kategorie – 890,-
5. kategorie – 790,-
__________________________________________
🇺🇸 Spyro Gyra
Skupina, o které lze bez nadsázky říct, že svým zvukem přímo definuje žánr jazz – fusion. Od poloviny sedmdesátých let do dneška hudebníci okolo saxofonisty Jaye Beckensteina baví sebe a své posluchače energickou a nápaditou hudbou, zpočátku inspirovanou Joem Zawinulem a Chickem Coreou, postupně ale krystalizující v její vlastní osobitý styl s prvky funku a latiny. Virtuózní instrumentální výkony všech hráčů a efektní, přístupná, přitom výrazná jazzová témata učinila během více než čtyřiceti let z mnoha laiků oddané jazzové fandy. Důkazem je víc než pět tisíc odehraných koncertů a 32 řadových alb, jichž se dohromady prodalo přes deset milionů kusů.
🇮🇸 Mezzoforte
Islandská skupina Mezzoforte od svého vzniku na konci sedmdesátých let definuje styl instrumentálního pop-fusion jazzu a po celu dobu baví návštěvníky svých koncertů dokonalou souhrou, nadšením a individuální virtuozitou.
Natočila 14 řadových alb a má za sebou nespočet vystoupení na nejprestižnějších jazzových festivalech. Světové popové hvězdy často angažují hráče Mezzoforte jako součást nahrávacích týmů a doprovodných skupin a využívají jejich brilantních hudebních výkonů.
site-rips.club pisspornbb.com onlyscat.vip onlycams.vip nudeceleb.vip

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.