7 FB Událost

26-09-2020

Red Hot Chili Peppers revival slaví 15 let & U2 desire

Start:

20:00

Pořadatel:

Sono Reecords

Cena od: 290 CZK

Koupit vstupenku

Místa předprodeje:

goout.cz

Red Hot Chili Peppers Revival slaví 15 let!

Red Hot Chili Peppers Revival
http://www.rhcprevival.cz
Kapela čtyř kluků z Brna už je ve věku, kdy by mohla mít občanský průkaz. O něj si žádat asi nepůjde, ale uznání a popularitu si vydobyla už dávno před tím. Kapela je uznávaná především za autentický zvuk a vizuální projev.
Na pódiu kromě energické smršti tónů a groovu nechybí ani energické hopsaní Fleaho, typické kostýmy a vizuály. Od roku 2005, kdy kapela vznikla, odehrála přes 130 koncertů a to nejen v ČR, ale i v zahraničí (Německo, Rakousko, Slovensko) a získali si mnoho příznivců i skalních fanoušků.
Na oslavě 15 let populárního RHCP Revivalu se můžete těšit na opravdu obsáhlý průřez těmi největšími hity dnes už kultovní kapely. Chybět nebude ani jeden hit!

U2 desire
http://www.u2revival.cz
U2 Desire Revival Band vznikl v roce 2001 a tvoří ho samí ostřílení muzikanti.
Koncertuje po celé České republice, v Německu, Belgii, Holandsku, Rakousku, Polsku
a na Slovensku. Hrává na domácích a zahraničních festivalech a jako předkapela
na koncertech známých skupin, jako např. německých Scooter, českých Kryštof, Mandrage, Wohnout, Chinaski, Čechomor, Katapult.
U2 Desire Revival klade důraz jak na hudební preciznost, tak i na vizuální stránku a pódiovou show, která k irským U2 jako jedné z nejslavnějších rockových kapel všech dob neodmyslitelně patří.
U2 Desire Revival se za 18 let svého působení dle ohlasu a spokojenosti fanoušků, hudebních agentur a jejich klientů právem řadí k nejlepším evropským U2 revivalům.

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.