7 FB Událost

04-11-2018

Film Music Night

Start:

19:30

Pořadatel:

The Best Forever s.r.o.

Cena od: 390 CZK

Koupit vstupenku

Místa předprodeje:

ticketart.cz

Jeden z nejúspěšnějších českých hudebních skladatelů současnosti a jedinečný dirigent Varhan Orchestrovič Bauer se svým Okamžitým Filmovým Orchestrem (OFO) a absolutní česká bubenická špička Josef Cigánek, vám za přítomnosti svých hostů, kterými jsou nejvýznamnější česká violistka Jitka Hosprová a majitelka jednoho z nejúžasnějších operních hlasů sopranistka Lucie Silkenová, a v přítomnosti jedné z nejimpozantnějších bicích sad v Evropě, zahrají program plný těch nejznámějších filmových a televizních melodií.
V programu zazní: Kmotr, James Bond, Růžový panter, Fantomas, Goyovy přízraky, Tenkrát na Západě, Policajt nebo rošťák, Piráti z Karibiku, Ať žijí duchové, Popelka, Nemocnice na kraji města, Sanitka, Arabela, Návštěvníci, Vltava, Novosvětská a nejslavnější české znělky a Večerníčky…aj.
To vše doplní scéna navržená špičkovým stage designerem Martinem Hruškou, který je autorem absolutně nejlepších scén u nás…(z těch naposledy realizovaných např. Leoš Mareš v O2 Aréně, Rytmus, nebo Marpo…) Předprodej zajišťuje exkluzivně společnost Ticket-Art.

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.