7 FB Událost

14-11-2019

Chris Dave & the Drumhedz

Start:

19:30

Pořadatel:

Jazzfestbrno

Cena od: 312 CZK

Koupit vstupenku

Místa předprodeje:

goout.cz

Ikonický, geniální, neznající hranic – přívlastky, kterými hudební kritici i fanoušci nešetří v případě bubeníka Chrise „Daddyho“ Davea. Ten se na podzim vrací na JazzFestBrno, aby s kapelou The Drumhedz opět představil svou tvorbu kombinující nejrůznější žánrové vlivy od moderního jazzu přes rock až po R&B či hip-hop.

Kapela Chris Dave and the Drumhedz je volně alternující sestavou výtečných hudebníků, v níž obvykle nechybí saxofonista, hráč na klávesové nástroje, basista a kytarista. Bubeník Chris Dave ovšem neschází nikdy, je totiž tělem i duší projektu! Hudební cesta Drumhedz se vyznačuje umným manévrováním mezi žánry. Kromě moderního jazzu a hip-hopu hrají coververze inspirované motivy ze skladeb Jimiho Hendrixe, D’Angela, Radiohead, Waynea Shortera a mnoha dalších, zařazují rovněž autorské kompozice nebo volněji improvizované plochy.

Na začátku nového tisíciletí se Chris Dave etabloval jako jeden z nejinovativnějších bubeníků na světě. Jeho volná interpretace rytmu a schopnost reagovat na různé hudební situace mu otevřely cestu k mnoha novým příležitostem a tvůrčím platformám, kde může svůj rytmický koncept dále rozvíjet. Mnoho hudebních géniů a velkých myslitelů zažilo dobu absolutního kreativního rozkvětu. Chris Dave má takové období právě teď – v posledních dvou dekádách totiž definoval zcela novou roli bubeníka v kapele. Svůj jedinečný přístup k hudební produkci aplikuje na bicí soupravu a vytváří originální zvuk, kterým se nemůže pochlubit žádný jiný bubeník.

site-rips.club pisspornbb.com onlyscat.vip onlycams.vip nudeceleb.vip

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.