7 FB Událost

14-11-2023

Barbora Poláková

Start:

20:00

Pořadatel:

Sono Records

Cena od: 550 CZK

Koupit vstupenku

Místa předprodeje:

goout.cz

Zpěvačka a herečka Bára Poláková je pětinásobnou držitelkou hudebních cen Anděl, které ji přinesla obě její dosavadní alba. Je autorkou či spoluautorkou textů i hudby a autorkou většiny námětů svých videoklipů. Jeden z nich, klip ke skladbě “2-8-5” ocenila porota Music Ally Sendbox v Londýně jako “Best use of live streaming”. V posledních letech je doma spíše na hudebních než divadelních pódiích, jako herečka se ale představila hned v několik úspěšných filmech: Bábovky, Prvok, Šampón, Tečka a Karel, Kvarteto nebo Krajina ve stínu. 

Za poslední dva získala nominaci na Českého lva.

K filmu Bábovky a k filmu Mazel a tajemství lesa vytvořila společně s Davidem Hlaváčem titulní písně „PoloVina“ a „Voda“.

Hudba je pro Báru i cestou otevírání a podpory celospolečenských témat volajících po pozornosti nás všech – písní “Domů”, ve které se spojila s Danem Bártou, se Bára zapojila do kampaně Díky pěstounství. Společně s rapperem Katem nahrála titulní skladbu “Jediná vteřina” k dokumentu Víta Klusáka 13. minut, který se stal součástí preventivní kampaně proti nepřiměřené rychlosti jízdy autem. Bára je dlouhodobým ambasadorem Centra Paraple a Sociální kliniky a spolupracuje také s Greenpeace. 

Až uvidíte holku, která sjíždí pražské ulice na onewheelu, oblečená do vlastní udržitelné “Poď si” značky, nemůžete se splést – je to Bára Poláková.Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.