7

25-02-2022

Avatar (SWE)

Start:

20:00

Pořadatel:

Pragokoncert

Místa předprodeje:

pragokoncert.cz

Říše AVATAR na dosah! V únoru 2022 v BRNĚ! Prodej vstupenek odstartuje ve čtvrtek 1. 7.!

Švédští vizionáři temného bláznivého metalu AVATAR jsou sví, ví to a fanoušci je zbožňují. Tito ambiciózní čarodějové nejvyššího řádu totiž dokázali prolomit hranice mezi kapelou, divadlem a filmem. S řadou oslavovaných alb a videí vládnou zemi AVATAR, fantastické zemi, kde vládne metal.  AVATAR mají komerční rockové rádio i streamovací službu a písně jako „The Eagle Has Landed“, „Hail the Apocalypse“ nebo „Let It Burn“ nashromáždily víc než 100 milionů streamů. Přitáhly i mnoho nových „občanů“ do jejich vlastního Avatar „království“.

AVATAR se v roce 2020 vrátili s odvážným manifestem nazvaným „Hunter Gatherer“. Toto jejich osmé album je bezohlednou studií bezradného lidstva, které se stále rychleji řítí do nejisté budoucnosti. Písně jako „A Secret Door“, „Colossus“ a „Age of Apes“ jsou hymnami moderní doby, vyznačující se bojem o mínění společnosti uprostřed zdivočelých technologií.

„Hunter Gatherer“ (2020) sdílí odhodlané zaměření koncepčních alb „Feathers & Flesh“ (2016) a „Avatar Country“(2018), kde jednotlivé písně zastřešuje výrazný příběh. Zároveň jsou na celém albu tematická vlákna, odrážející stav mysli samotných členů kapely. „Hunter Gatherer“ je nejtemnější, zlověstná vize AVATAR s hlubokými studiem krutosti, technologií, pohrdání a deprivace.

AVATAR, to jsou písně, přesné jako střely hledající teplo života. Kapela je nyní připravena na další cestu a shromáždit tak opět svoji „Avatar Country“ na jednom místě. Zážitek, který vás čeká bude hodně náročný, odvážný a maximálně podmanivý.

Kapela k turné říká: „Za ta léta jsme ohlásili mnoho turné a pokaždé říkáme, že už nemůžeme být více nadšení. Toto je turné, které mělo být oznámeno před rokem a půl. Rok a půl, který se zdál spíše jako celý život. Říkat, že už nemůžeme být více nadšení, je čisté podhodnocení stavu naší mysli. Nikdy předtím jsme nebyli tak hladoví a vášniví k tvorbě show, pro vás i pro nás samotné. Nenecháváme za sebou nic. Tato show bude nejkrásnější, nejnazlobenější, nejzábavnější a nejčestnější produkcí, jakou jsme kdy udělali. Na ničem nešetříme. Žijeme a umíráme pro to. Jdeme na lov!“

Toto 29denní turné zahájí AVATAR 8. ledna v Nottinghamu ve Velké Británii a 25. února 2022 doputují i k nám, do BRNA, Sono Centra!

Občané temného království AVATAR, vaší povinností je zúčastnit se tohoto velkého shromáždění nazvaného „Going Hunting“ a přivést někoho nového! A vy ostatní, připojte se a staňte se součástí tohoto nevšedního multikulturního zážitku!

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.