7 FB Událost

29-10-2022

ANTHRAX, MUNICIPAL WASTE

Start:

19:00

Pořadatel:

Obscure Promotion

Cena od: 890 CZK

Koupit vstupenku

Místa předprodeje:

obscure.cz

Na letošek ANTHRAX připadá 40. výročí od založení. Během této doby vydali 11 studiových alb, získali několik zlatých a platinových desek, šest nominací na Grammy a řadu dalších ocenění.
ANTHRAX v roce 1991 spoluprací s Public Enemy napomohli prolomit rasové, ale i žánrové bariéry, když společně vytvořili skladbu „Bring The Noise“. ANTHRAX jsou rovněž první metalovou kapelou, jejíž hudba zazněla na Marsu, když NASA v roce 2012 zahrála jejich „Got The Time“, aby probudila vozítko Mars Rover. Především spolu s Metallicou, Slayer a Megadeth patří do „Velké čtyřky“ – čtyř kapel, které nadefinovaly žánry speed/thrash metal, které si našly miliony následníků a nepočitatelně fanoušků po celém světě.
Nás však zajímá budoucnost. ANTHRAX nekoncertní covid-pauzu využili k usilovné práci na dalším albu a především se po těch 40 šílených, ale skvělých letech, chtějí potkat s fanoušky. Příští rok tedy přijedou do Evropy, aby své výročí řádně oslavili. A aby to byly oslavy jak se patří, vyjma nových skladeb je třeba se těšit i na jejich společnost, crossover thrash rychlíky z MUNICIPAL WASTE!
THRASH TILL DEATH!!!

Newsletter

Přihlašte se do našeho newsletteru
a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.